Logo Miasta i Gminy Jawornik Polski

Blisko 4,9 mln zł dla Miasta i Gminy Jawornik Polski na rozwój gospodarki wodno-ściekowej!

Dziś w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego podpisano kolejne umowy z podkarpackimi samorządami na realizację inwestycji związanych z gospodarką wodno-ściekową w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).

W imieniu Miasta i Gminy Jawornik Polski w wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Łukasz Kawaliło, który odebrał symboliczny czek potwierdzający przyznanie środków na realizację ważnej inwestycji infrastrukturalnej. 

Tytuł przedsięwzięcia:
Rozwój zrównoważonej gospodarki wodno-ściekowej na obszarze Miasta i Gminy Jawornik Polski poprzez budowę sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Jawornik Polski, Jawornik-Przedmieście i Widaczów z włączeniem do istniejącej sieci kanalizacyjnej w Hadlach Szklarskich.

Kwota wsparcia: 4 875 101,36 zł

Podczas spotkania Wicemarszałkowie Województwa Podkarpackiego – Piotr Pilch oraz Karol Óżóg przekazali czeki informujące o przyznanym wsparciu samorządom realizującym inwestycje w zakresie gospodarki wodno-ściekowej.

To kolejny ważny krok w kierunku poprawy infrastruktury komunalnej, ochrony środowiska oraz podniesienia komfortu życia mieszkańców naszej gminy.

Galeria zdjęć

Umowa kanalizacja_ 0001 Umowa kanalizacja_ 0002 Umowa kanalizacja_ 0003 Umowa kanalizacja_ 0004 Umowa kanalizacja_ 0005 Umowa kanalizacja_ 0006 Umowa kanalizacja_ 0007 Umowa kanalizacja_ 0008 Umowa kanalizacja_ 0009 Umowa kanalizacja_ 0010 Umowa kanalizacja_ 0012 Umowa kanalizacja_ 0013 Umowa kanalizacja_ 0014
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności