Logo Miasta i Gminy Jawornik Polski

Życzenia Burmistrza z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet składam wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz wielu powodów do uśmiechu każdego dnia.

Dziękuję za Waszą codzienną obecność, wrażliwość, siłę i zaangażowanie, które wnosicie w życie rodzin, miejsc pracy oraz całej naszej lokalnej społeczności. To właśnie dzięki Wam świat staje się bardziej życzliwy, pełen ciepła i wzajemnego zrozumienia.

Życzę, aby każdy dzień przynosił Państwu satysfakcję z podejmowanych działań, spełnienie marzeń oraz poczucie dumy z tego, jak wiele dobra wnosicie w życie innych.

Niech nigdy nie zabraknie wokół Was szacunku, życzliwości oraz ludzi, którzy doceniają Waszą wyjątkową rolę.

Z wyrazami szacunku i najlepszymi życzeniami

Łukasz Kawaliło
Burmistrz Miasta i Gminy
Jawornik Polski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności