Logo Miasta i Gminy Jawornik Polski

I Rada Budowy za nami!

27 lutego 2026 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Jawornik Polski odbyła się I Rada Budowy w ramach realizacji zadania:
„Budowa sieci kanalizacyjnej w m. Jawornik Polski, Jawornik-Przedmieście i Widaczów wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.


Celem spotkania była szczegółowa analiza dotychczas wykonanych prac oraz zaplanowanie działań na kolejne tygodnie realizacji inwestycji.

Z przedstawionego sprawozdania wynika, że obecnie na terenie inwestycji pracuje 8 ekip wykonawczych, a już w najbliższych dniach liczba ta wzrośnie do 12 zespołów działających równocześnie.

To intensyfikacja prac, która pozwoli dotrzymać krótkiego terminu realizacji zadania oraz sprawnie rozliczyć inwestycję w Urzędzie Marszałkowskim.

To jedna z najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych w naszej gminie – realnie poprawiająca jakość życia mieszkańców i standard gospodarki wodno-ściekowej.

Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania Zarządowi Województwa Podkarpackiego za przekazanie środków na realizację tej strategicznej inwestycji 

Działamy konsekwentnie i odpowiedzialnie – dla dobra naszej społeczności.

Galeria zdjęć

foto_ 0018 foto_ 0019 foto_ 0022 foto_ 0023 foto_ 0024 kanalizacja_ 0001 kanalizacja_ 0002 kanalizacja_ 0003 kanalizacja_ 0004 kanalizacja_ 0005 kanalizacja_ 0006 kanalizacja_ 0007 kanalizacja_ 0008 kanalizacja_ 0009 kanalizacja_ 0010 kanalizacja_ 0011 kanalizacja_ 0012 kanalizacja_ 0013 kanalizacja_ 0014 foto_ 0011 foto_ 0012 foto_ 0013 foto_ 0014 foto_ 0015 foto_ 0016 foto_ 0017
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności