Logo Miasta i Gminy Jawornik Polski

Podpisanie umowy na realizację programu „Posiłek w szkole i w domu” na 2026 rok

W Urzędzie Wojewódzkim została podpisana umowa pomiędzy
Teresa Kubas-Hul, Wojewodą Podkarpackim,
a Miastem i Gminą Jawornik Polski, reprezentowaną przez
Łukasz Kawaliło, Burmistrza Miasta i Gminy Jawornik Polski.

Przedmiotem umowy jest udzielenie dotacji celowej w ramach rządowego programu
„Posiłek w szkole i w domu”, którego celem jest wsparcie mieszkańców, w szczególności dzieci oraz osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, w zakresie dożywiania.

Na realizację zadania Gmina pozyskała środki finansowe w wysokości:

142 507,00 zł – dofinansowanie ze środków budżetu państwa,
106 784,00 zł – wkład własny Gminy.
Pozyskane środki umożliwią skuteczną realizację działań związanych z pomocą żywnościową oraz wsparciem osób najbardziej potrzebujących na terenie Miasta i Gminy Jawornik Polski w 2026 roku.

Wyrażamy podziękowanie dla
Teresa Kubas-Hul, Wojewody Podkarpackiego, za wsparcie oraz przekazane środki, które realnie przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców.

 

Galeria zdjęć

foto_ 0001 foto_ 0002 foto_ 0003 foto_ 0004 foto_ 0005 foto_ 0006 foto_ 0008 foto_ 0040 foto_ 0042 foto_ 0044 foto_ 0045 foto_ 0047 foto_ 0048 foto_ 0049 foto_ 0050
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności