tekst alternatywny:

 

Plakat przedstawia informacje  na temat szkoleń na terenie Miasta i Gminy Kańczuga w ramach koncepcji „Uniwersytetu Samorządności”.

Szkolenie – warsztaty pn. „Techniki walki obronnej i zachowań obronnych” odbędzie się w dniu 7.10.2022 r. w godz. 9-13 . Uczestnicy  warsztatów będą mogli zapoznać się z technicznymi sposobami wykonywania technik walki  i zachowań obronnych, a także dowiedzą się jak postępować w razie zagrożenia życia lub zdrowia.

Szkolenie – konferencja pn.  „Rejestracja produktu tradycyjnego oraz sprzedaż i dystrybucja produktów lokalnych i regionalnych”  odbędzie się w dniu 13.10.2022r. w godz. 7.30 -15.30. Celem szkolenia będzie zapoznanie uczestników z procedurą rejestracji produktu tradycyjnego oraz ze sprzedażą i dystrybucją produktów lokalnych i regionalnych. Będzie również możliwość degustacji produktów ze znakiem produktu tradycyjnego.

Szkolenie – wykład pn. ”Jak pomóc sobie i innym w czasie kryzysu” odbędzie się w dniu 17.10.2022 r. w godz. 13-17. Podczas wykładu przedstawione zostaną techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz konsekwencje braku odpowiedniej pomocy. Informacje zdobyte podczas wykładu pozwolą zapanować nad zdrowiem psychicznym w czasie traumatycznych wydarzeń.

Szkolenie – warsztaty pn. „Samoobrona w oparciu o techniki JU-JITSU, KRAV-MAGA, COMBAT AIKIDO” odbędzie się w dniu 15.10.2022r. w godz. 9-15 Kurs samoobrony zapewni uczestnikom rozwój fizyczny poprzez ćwiczenia rozwijające zdolności motoryczne jak siła, zwinność, szybkość itp.

Szkolenie – warsztaty pn.  „Pierwsza pomoc przedmedyczna” odbędzie się w dniu 12.10.2022 r. w godz. 10-14. W trakcie zajęć uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami udzielania pierwszej pomocy: od prawidłowego wezwania pomocy przez telefon, po resuscytację krążeniowo – oddechową.

Szkolenie – seminarium: „Podstawowe zasady przygotowywania wniosku finansowanego z funduszy unijnych” odbędzie  się w dniu 24.10.2022 w godz. 7:30-17:30 Uczestnicy szkolenia  poznają główne etapy opracowania projektu europejskiego, począwszy od analizy potrzeb beneficjentów ostatecznych, kończąc na edycji wniosku w generatorze.

Udział w szkoleniach jest ogólnodostępny i bezpłatny. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania i nazwę szkolenia proszę wysyłać na adres: barbara.telega@kanczuga.pl

Miejsce szkolenia: Dom Ludowy w Niżatycach.

Zapraszamy

Podkarpacki Program Odnowy Wsi na lata 2021-2025.