Majówka Pod Jaworem

Szanowni Państwo

Centrum Kulturalne w Przemyślu wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Jawornik Polski, Stowarzyszeniem Tradycji i Kultury Wiejskiej „Jawornik” oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jaworniku Polskim organizują po raz ósmy „MAJÓWKĘ POD JAWOREM” – Regionalny Przegląd Zespołów Śpiewaczych i Tradycyjnych Potraw. Wydarzenie to odbędzie się w zabytkowym Zespole Pałacowo-Parkowym w Hadlach Szklarskich, dnia 26 maja 2024 r. o godz. 14:00. W ramach przeglądu odbędzie się konkurs muzyczny oraz konkurs kulinarny.

Głównym celem Przeglądu jest upowszechnianie i kultywowanie ludowych tradycji wspólnego śpiewania i muzykowania oraz przygotowywania dawnych potraw.

W załączniku szczegóły dotyczące wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w Przeglądzie

Pliki do pobrania

  1.  Karta zgłoszenia – konkurs kulinarny [WORD]
  2. Karta zgłoszenia – konkurs muzyczny [WORD] 
  3. Oświadczenie [WORD]
  4. Pismo Przewodnie [WORD]
  5. Regulamin Majówka 2024 [PDF]