Warsztaty - Budujemy Altanę!

plakat - w tle wierzba która ma splątane ze sobą końce gałęzi tworzące altanę- treść informacji zamieszczonych na plakacie sjest dostępna poniżej

W imieniu Grupy Nieformalnej HADLANIE w składzie: Andrzej Pieniążek, Jan Chohura oraz Zofia Solarz zapraszamy do udziału w inicjatywie “WIERZBOWY AZYL – społeczny zakątek inwencji i relaksu w Hadlach Szklarskich” mieszkańców Hadli Szklarskich na dwudniowe warsztaty żywej architektury, podczas których, zaprojektujemy i wykonamy ALTANĘ, która już wiosną się zazieleni, a powstanie na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Hadlach Szklarskich.

Warsztaty prowadzić będą architekci krajobrazu, ogrodnicy i wikliniarze z zespołu Żywej Pracowni z Krakowa, którzy od kilkunastu lat zajmują się projektowaniem i wykonywaniem elementów żywej architektury i wierzbowego zagospodarowania terenu.

Warsztaty składać się będą z dwóch części:

22 listopada 2022 r. – wtorek w godz. 10:00-12:00 – spotkanie projektowo-inspiracyjne

22 listopada 2022 (godz. 12:00- 16:00) oraz 23 listopada 2022 r. – środa w godz. 10:00-16:00 – warsztaty praktyczne, wspólna budowa wierzbowej altany

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Zapewniamy wszystkie materiały do budowy altany oraz ciepłe posiłki i napoje.

Zapisy do dnia 20 listopada 2022 r.:

Sekretariat Urzędu Gminy w Jaworniku Polskim – 16 651 40 14, sekretariat@jawornikpolski.itl.pl

Renata Kaniuczak – 16 65 21 990, 501 137 488, renatakaniuczak@gmail.com

Ilość miejsc jest ograniczona, więc zgłoś się już teraz!

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca spotkania zostaną przekazane indywidualnie zapisanym uczestnikom inicjatywy.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” sfinansowanego ze środków  Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”.