warzywa i owoce ułożone w kształt serca

Zapraszamy na XVI edycję EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości.

W dniach 16-17 grudnia 2022 r. w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym “Podpromie” im. Jana Strzelczyka przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.

     

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

OW-V1.052.30.2022.BA                                                                                             

Szanowni Państwo,

Wójtowie Gmin

Województwa Podkarpackiego

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na:

EKOGALĘ
międzynarodowe targi produktów
i żywności wysokiej jakości.

XVI edycja EKOGALI — międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2022 r. w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym „Podpromie” im. Jana Strzelczyka przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.

Zapraszamy do udziału podmioty związane z wytwarzaniem i obrotem produktami i żywnością wysokiej jakości rozumianą jako certyfikowana żywność ekologiczna, żywnościowe produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Udział wystawców w Targach jest bezpłatny.

Nabór wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do wyczerpania powierzchni wystawowej, jednak nie później niż do dnia 21 listopada 2022 r.

W ramach operacji zaplanowano konferencje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wejście na Targi dla zwiedzających będzie również bezpłatne.

Zapraszamy do uczestnictwa i zwiedzania EKOGALI oraz na naszą stronę internetową www.ekogala.eu

Uprzejmie proszę, o rozpropagowanie informacji wśród mieszkańców Państwa Gminy, którzy wzięliby udział w EKOGALI promując swoje produkty jako wystawcy.